Sieň slávy
Sieň slávy je zoznam tých, ktorí sa svojimi aktivitami a pôsobením významnou mierou podieľali na rozvoji československého/svetového skoku, alebo sa priamo podieľali na rozvoji Kreedz Slovakia.

A L | E N
Známy jumper, ale hlavne kóder (v istom čase admin na Xtreme-Jumps.eu). Určite väčšina z vás pozná jump server J2S (Jump to sky), o ktorý sa poctivo staral a neustále ho vylepšoval. V dobe svojej najväčšej slávy si naň chodili zaskákať aj také legendy ako T3dBundy, tarGet-, ndR a mnohí iní. Po nahodení vylepšenej verzie svojho pluginu sa stal J2S jedným z najlepších serverov s kopou inovatívnych prvkov.

ButtH3ad
Tohto človeka isto všetci poznáte. Pred pár rokmi aktívny a veľmi dobrý jumper. Momentálne je to manažér a technický správca #KZSK, má na starosti správu serverov, propagáciu webu a rôzne dôležité rozhodnutia týkajúce sa fungovania tohto webu. Je autorom niekoľkých pluginov, vrátane KZSK jump pluginu, a občasne si rád zaskáče. Jeho najväčšou zásluhou je založenie #KZSK komunity spolu s perd0m, ktorá funguje už od roku 2007 a dúfajme ešte dlho fungovať bude.

dajrokan
Ďalší jumper, ale najmä kóder. Jeho pýchou je jump server ZUMPA, ktorý bol vo svojej dobe jedným z najlepších a najnavštevovanejších serverov. V dnešnej dobe je už asi mimo provoz. Jeho plugin je dostupný k voľnému stiahnutiu.

ERXIT
Vo svojej dobe elita skoku, minimálne toho československého. Je jedným z prvých hráčov na SVK/CZE scéne, ktorým sa podarilo skočiť 250 units LJ. Presnejšie povedané bol tretím, po s0liD-ovi a fr1eNds-ovi. V súčasnosti už dlhú dobu neaktívny, no v minulosti pomohol KZ skoku tým, že zistil, ako sa dá pomocou starej verzie fps-death merať dĺžka skokov, aj keď tam ešte nebola táto funkcia priamo zabudovaná. Dokonca aj eDark, samotný autor programu fps-death, bol prekvapený, keď sa dozvedel, že je s tou verziou možné, a to iba s minimálnou odchýlkou. Za to mu patrí vďaka!

FR33DY.
Jeden z najväčších skillerov v Československu! Momentálne je už dlhú dobu inactive, no jeho robotická ruka ostane mnohým oldschool hráčom v pamäti asi navždy. Najviac vynikal v skokoch do diaľky (LJ 251, BHOP 244), no možno niektorí ani neviete, že mal takmer svetový rekord na mape sn_noobbean, kde prekonal svoj idol ndR-a o 3 sekundy.

fr1enDs
Jeden z tých naozaj TOP hráčov minulosti, ktorý však nebol iba dobrým jumperom. Mal niekoľko rekordov na KZSK, ale z nejakých príčin ich chcel odstrániť a pravdepodobne prestal aj navštevovať web. Je prvým českým jumperom, ktorý pokoril hranicu 250 units LJ, celkovo druhým v Československu po s0liD-ovi. Takisto bol aj vynikajúcim bhoperom. Venoval sa taktiež moviemakingu (illusion-pictures) a účinkoval v pár videách ako napr. Jumpers from the heart of Europe, SVK-CZE jump movie.

jab
Jab je človekom, ktorý sa nám už dlhodobo stará o grafickú stránku webu, je autorom designu. Bez ľudí ako je on by tieto stránky existovať jednoducho nemohli.

oRioN
Nie som si istý koľko z Vás ho pozná aspoň z počutia, ale patril k najlepším bunnyhoperom sveta. Bol držiteľom svetových rekordov na mapách ako clintmo_bhopriver (00:24), clintmo_bhopwarehouse (00:25), clintmo_bhoptoon (00:39). Veľmi dlhú dobu je už inactive a nebolo o ňom nič počuť v súvislosti s KZ.

perd0
Spoločne s ButtH3adom zakladateľ #KZSK, v minulosti dobrý jumper pôsobiaci najmä na serveri J2S, dnes však skáče už len pomenej, rekreačne. Je hlavným adminom Kreedz Slovakia, stará sa o všeobecný chod webstránky, o jej aktivitu, organizáciu turnajov a udržiava ju stále aktuálnou. Je taktiež celosvetovo známym mapperom, na svojom konte má niekoľko máp, ktoré sa nachádzajú aj na Xtreme-Jumps.eu.

rEs0LuTe
Tento jumper sa zaslúžil o toto umiestnenie ani nie tak kvôli tomu, že by bol oldschool hráčom, aj keď je to už pár rokov čo je na scéne, ale hlavne svojimi skvelými výkonmi. Je jedným z najmladších, ale zároveň najtalentovanejších hráčov v strednej Európe. Kto nevidel aspoň jedno jeho demo prišiel o veľa, pretože vie skĺbiť rýchlosť s eleganciou pri zdolávaní nielen ľahkých máp, ale aj takých, ktoré väčšina ledva zvládne s checkpointami. Takisto získal aj pár svetových rekordov na kz_adventure, j2s_4tunnels, ale najmä na bkz_goldbhop, kde porazil bhop majstra s nickom Z0ck3r007. v súčasnosti už prakticky neaktívny, skáče už len sporadicky.
Je tu však ešte niečo, kvôli čomu do Siene slávy právoplatne patrí. Je to práve on kto nakódil celú webstránku #KZSK a obrovskou mierou sa tak zaslúžil o jej existenciu. Za to mu patrí veľké poďakovanie!

s0liD
s0liD je pravdepodobne najznámejším slovenským jumperom vo svete. Preslávil sa tým, že ako prvý v Československu pokoril hranicu 250 units (máj 2006). Lenže toto nie je pravý dôvod prečo ho pozná väčšina jumperov. Zaslúžil sa o to veľkým množstvom skvelých máp z ktorých spomeniem napr. kz_streetb0ck, kz_heat, kzm_tinymountain, kz_highlands a mnoho ďalších, vrátane tých so slD a j2s tagom. Istú dobu bol na XJ v mappers teame, kde pomáhal hľadať bugy na mapách a podieľal sa na schvaľovaní nových máp.
V súčasnosti sa venuje tvorbe máp do KZmodu.

Nasleduje zoznam ľudí, ktorí sa možno až do tak výraznej miery nezaslúžili o rozvoj CZE/SVK KZ scény ako tí uvedení vyššie, no taktiež si zasluhujú tu byť:

0x`proClimber
Angelo
A SheK*
bk#kL
el sYmp4tIco
jAMaLaT0R^
mTj
mx3
No-one-Smith
ORANGE
pak0stino
pHs
Proxim0
pterodont/sebevrah
QiXO
r.eactive
shooting-star
SKreco
steel
t9
tass0
TeRmik
tOsi
zMYsel preds4Vzatia:|
Zradny_gajdosik
Umeni je panna
ShoutBox
07.05.2022 07:47:17
chalani je nejaky discord alebo steam grupa ? urcite ten cas leti taktiez mam 15 rokov od registracie :O
04.05.2022 22:50:21
Jsme staří, smiřme se s tím.
26.04.2022 17:40:42
ja som mal 12 rokov a aktuálne takmer 25 -
14.04.2022 14:47:20
- taky slušný, já se registroval trochu později, ale kz jsem začal hrát v 10 a teď je mi 23, čas letí-
13.04.2022 18:12:33
Keď som sa registroval mal som 13 teraz mam skoro 27 -
17.03.2022 15:59:21
Jaký máš steam perdo?
All rights reserved 2007-2020 © by KZSK.sk # Coded by Jakub "rEs0LuTe" Sedláček. Designed by Oldřich "jab" Selner.