Hľadáme ľudí- perd0 (2013-03-01 04:51:45)   
-
Zdravím celú komunitu Kreedz Slovakia.
Ako sme uź k novinke k narodeninám spomenuli, budeme hľadať, resp. prijímať nových členov do Kreedz Slovakia admin tímu. Ten čas nastal práve teraz. Dôvodom je snaha o znovuoživenie nášho portálu ktorý aktuálne, povedzme si úprimne, nezažíva najlepšie časy. Domnievame sa že dôvodom je práve malý počet členov v tíme, ktorí by boli pre danú vec zapálení.
A presne o toto nám ide. Nájsť takých ľudí, ktorí v KZ jumping majú svoj záujem ktorých by práca pre túto komunitu bavila a tešila. Nikoho nenútime a všetko čo ponúkame je zviditeľnenie sa na webe a prácu pre jedinú Kreedz komunitu na území Českej a Slovenskej republiky. Takto to fungovalo počas 6 rokov pôsobenia doteraz a navždy bude.

Ak ťa tieto slová zaujali, máš nejaký ten voľný čas ktorý nevieš využiť alebo jednoducho naozaj chceš byť jedným z adminov tak si možno práve ty tým správnym koho hľadáme.

Nižšie je uvedený zoznam pozícií spolu s krátkym popisom, na ktoré sa je možné prihlásiť.

# redaktor
Náplňou práce bude písanie základných článkov, ako prepisovanie noviniek z XJ (napr. nové mapy, významné správy atď.), písanie ROTW noviniek a písanie čohokoľvek zaujímavého čo vás len napadne, ste vítaní otvoriť si svoju vlastnú news-rubriku akou je na XJ napríklad Late night encounters.
Redaktor nečaká no hneď ako môže koná.
Podmienkou je výborná znalosť gramatiky, zmysel pre štylistiku a bohatá slovná zásoba.

# redaktor - rozhovory
Náplňou práce bude pridávanie rozhovorov s ľuďmi zo sveta KZ. Úlohou redaktora je vyhľadanie, oslovenie a následne spísanie a uverejnenie rozhovoru.
Podmienkou je minimálne 1 kvalitné (dĺžka, obsah) interview za mesiac, výborná znalosť gramatiky a zmysel pre štylistiku.

# Just Trick It!
Znovuotvorenie tejto minisúťaže je jednou z našich top-priorít. Do tímu bude prijatých viacero ľúdí, ktorých úlohou bude hľadať/vytvárať trickjumpy. Zdrojom kľudne môže byť aj fórum XJ. Podľa našich plánov bude zapotreba vyhľadať každý týždeň 2 trickjumpy.

# ROTW moviemakers
Nad existenciou tejto série visí veľký otáznik, nakoľko sa nám už dlhú dobu nedarí, hoc demo-releasov nie je veľa, vyhľadávať moviemakerov ktorí by boli ochotní nejaký ten klip zčasu načas urobiť. Našim plánom je preto zostaviť niekoľko členný tím moviemakerov, ktorí budú po každom demo-release prioritne oslovovaní k tvorbe klipu, pričom sa samozrejme budú striedať.
Požiadavkou na moviemakera teda je miesto na HDD a ochota urobiť ten videoklip nech je demo hocijaké.

# Turnajoví admini
Úlohou adminov bude otváranie herných turnajov odohrávajúcich sa na našom turnajovom serveri, a to kedykoľvek a v akomkoľvek množstve. Všetci ste vítaní, no skúsenosti a zmysel pre organizáciu sú výhodou.
Úlohou adminov ďalej je spísanie novinky, určenie pravidiel, vytvorenie pavúka a následný manažment turnaja až do jeho úplného konca, vrátane vyhlásenia výsledkov.
Podmienkou je aktivita. Nechystáme sa určiť minimálny počet turnajov, no admini by mali vedieť, že dobrý turnaj nikdy žiadnu škodu neurobí. Ideálom by však bol 1 až 2 turnaje každý mesiac.

Prihlášky je možné posielať do 15.3.2013 a to na emailovú adresu degnerko @ gmail.com.
Prihláška musí obsahovať stručné informácie o vás ako meno, vek, bydlisko, vrátane informácií o vašom gaming živote, a teda ako dlho sa KZ venujete, čo všetko ste dosiahli a podobne. Ideálny kandidát by mal uviesť niečo čim nás presvedčí vybrať si práve jeho, pripomenúť nám prípadné skúsenosti a nejakým spôsobom vyzvihnúť odhodlanie pre danú vec.

Aktivita vybraných ľudí bude neustále sledovaná a od kandidátov sa vyžaduje 100% odhodlanie počas doby ich pôsobenia, inak bude hroziť odobranie práv. Neaktívnych adminov jednoducho naozaj nepotrebujeme.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujem za ochotu a vy ostatní, koho neoslovila ani jedna kategória, ste viac než vítaní so svojimi postrehmi a nápadmi. Konieckoncov, týmito piatimi kategóriami sa možnosti nekončia...
Komentáre (3) | Pridať komentár | Prečítané 2273-krát
Komentáre
#1- shooting-star  01.03.2013 11:58:54  
-gl všem -
#2- blue magic  04.03.2013 08:02:37 
-Preju si aby se nekdo nasel stejne tak jako si preju aby se objevil novy nadana jumper.
#3- hAnnah f0ntana  11.03.2013 21:03:22 
-GL all, kdybych nedělal ligového na SFT, do redaktora bych (možná) šel. (:
ShoutBox
07.05.2022 07:47:17
chalani je nejaky discord alebo steam grupa ? urcite ten cas leti taktiez mam 15 rokov od registracie :O
04.05.2022 22:50:21
Jsme staří, smiřme se s tím.
26.04.2022 17:40:42
ja som mal 12 rokov a aktuálne takmer 25 -
14.04.2022 14:47:20
- taky slušný, já se registroval trochu později, ale kz jsem začal hrát v 10 a teď je mi 23, čas letí-
13.04.2022 18:12:33
Keď som sa registroval mal som 13 teraz mam skoro 27 -
17.03.2022 15:59:21
Jaký máš steam perdo?
All rights reserved 2007-2020 © by KZSK.sk # Coded by Jakub "rEs0LuTe" Sedláček. Designed by Oldřich "jab" Selner.